Приветствую Вас, Гость · RSS 26.04.2024, 07:25
    Главная » 2017 » Март » 5 » Юніори на важкоатлетичному помості !
    12:24
    Юніори на важкоатлетичному помості !

В переддень жіночого свята «8 березня» юні важкоатлети Вінниччини 4 березня, на спортивній базі ФСТ «Колос», помірялися силою на помості і розіграли чемпіонське звання та виборювали путівки на чемпіонат України, який проходитиме у місті Запоріжжі з 20 по 25 березня ц.р.
    На поміст вийшли сильніші юніори спортивних шкіл міста Тульчина, Жмеринки та міської ДЮСШ №5 і юнаки із обласної ДЮСШ «Колос».
    З вітальним словом до спортсменів виступили: державний тренер України по Вінницькій області Ігор Шевчук, директор ВОДЮСШ «Колос» Вадим Мохник. Цікаво, що на змаганнях був присутний і представник Федерації важкої атлетики України, в.о. директора гіпермаркета «Епіцентр» Микола Васильович Куницький.

Серед дівчат виступала одна спортсмена із ОДЮСШ «Колос», учениця ПТУ №7 - Гаркуша Леся (тренер Богдан Мойсеєв) вона і стала чемпіонкою у ваговій категорії до 58 кг.
    Серед юнаків сильнішими були :

вагова категорія до 56 кг Денис Бевз, ОДЮСШ «Колос» - 135 кг (60+75), тренер Іван Лозовський, Майя Ліщенко). У ваговій категорії до 62 кг переміг Арсен Панчик (м. Тульчин, тренер Віктор Мельник). У категорії до 69 кг, позаконкурсом, вдало виступав колосовський спортсмен Денис Пшеничний (1993 р.н.) – 205 кг (90+115), тренер Іван Лозовський).
    Серед юніорів 1997 р.н чемпіоном у цій ваговій категорії стає Дмитро Страшевський, ОДЮСШ «Колос», - 170 кг (75+97), тренер Богдан Мойсеєв. У вагових категоріях до 77 та 85 кг чемпіонами стають студенти Вінницького педагогічного університету, спортсмен із МДЮСШ №5 – відповідно -Сергій Ковбасюк – 240 кг (110+130)  і Олексій Нагурний – 255 кг (117 +138), тренер Петро Нагурний. У ваговій категорії до 94 кг чемпіоном стає студент Національного Аграрного університету Максим Лубов – 260 кг (115+145), (МДЮСШ №5, тренер Петро Нагурний). У важких вагових категоріях чемпіонське звання виборюють студенти Вінницького Кооперативного інституту, спортсмени ВОДЮСШ «Колос» Дмитро Сніцар – категорія 105 кг – 272 кг (125+147),( тренери: Іван Лозовський, Майя Ліщенко) та у ваговій категорії понад105 кг – Максим Гайдамака – 258 кг (110+148), ( тренери: Іван Лозовський, Микола Тимчик).
    У командному заліку першість вибороли юні важкоатлети міста Вінниці, на другому місці спортсмени із м. Тульчина, а третю сходинку п’єдесталу пошани посідають юні важкоатлети ВОДЮСШ «Колос». За результатами чемпіонату путівку до чемпіонату України вибороли: Максим Гайдамака, Дмитро Сніцар – ВОДЮСШ «Колос», (тренер Іван Лозовський) та юні важкоатлети із МДЮСШ №5 – Сергій Ковбасюк, Олексій Нагурний та Максим Лубов, (тренер Петро Нагурний). То ж успішних вам стартів на важкоатлетичному помості у місті Запоріжжі.