Приветствую Вас, Гость · RSS 25.04.2024, 02:30
    Главная » 2016 » Апрель » 1 » На поміст виходять діти!
    20:17
    На поміст виходять діти!

В канун чемпіонату України з важкої атлетики серед кадетів до 17 років, Федерація важкої атлетики та обласне управління спорту провели чемпіонат області з метою відбору кандидатів на поїздку до міста Славутича, де в період з 14 по 16 квітня проходитиме чемпіонат України серед однолітків, віком до 17 років. До спортивного комплексу «Колос», що по вул. Арабея, 3 у м. Вінниці, з’їхалося більше 35 юних спортсменів із Крижополя, Тульчина, Жмеринки та Жмеринського району, Турбова та міста Вінниці. Щодо віку, то це в основному діти 1999 – 2004 років народження. У першому потоці змагань на поміст виходили дівчата та юнаки з маленькою особистою вагою. Досить сильну і згуртовану команду привіз на змагання тренер освітянської Крижопільської ДЮСШ із села Городківки Олександр Рябенький. Можливо і є несподіванкою, що серед дівчат в основному виступали його учениці.
    Кращою з них за спортивними показниками була Анастасія Ковбасюк, у ваговій категорії до 53 кг вона впритул наблизилася до виконання першого дорослого спортивного розряду, набравши суму двоборства 104 кг (47+57), вона стає чемпіонкою змагань. ЇЇ одногрупники зі спортивної секції Ірина Галюк виборює друге місце у цій же ваговій категорії. Чемпіонками у своїх вагових категоріях також стали Тетяна Домбровська і Вікторія Гонтар із Городківської ДЮСШ та Анастасія Бойко із міста Тульчина. Серед юнаків добре виступали спортсмени із села Городківки, Крижопільського району. Тут чемпіонами стали: Вячеслав Печенюк, вагова категорія до 50 кг, Андрій Іванець (категорія до 62 кг), Роман Татчин (категорія до 69 кг), а бронзову нагороду виграє Олександр Мандрик (вагова категорія до 85 кг). Серед юних важкоатлетів ОДЮСШ «Колос» чемпіонське звання і можливу путівку на чемпіонат України здобувають учні тренерів Івана Лозовського та Майї Ліщенко – Денис Бевз (вагова категорія до 56 кг) і Максим Гайдамака (вагова категорія понад 94 кг). Мають шанси увійти до складу збірної команди області та виступати на чемпіонаті України юні важкоатлети із МДЮСШ №5 - Олександр Невмержицький (вагова категорія до 69 кг, тренер О. Ковальчук) та Олексій Жученко і Роман Пшеничний (тренер Петро Нагурний). У командному заліку перше місце виборов дружний колектив Крижопільського району, с. Городківка (тренер Олександр Рябенький). Друге місце з програшем в одне очко зайняла молода команда міста Вінниці (тренери: Петро Нагурний, Іван Лозовський, Олександр Ковальчук). Бронзовими призерами стають важкоатлети Тульчинського району. Далі місця розприділилися відповідно: команда міста Жмеринка, юнаки Жмеринського району і Турбівсьві юні важкоатлети.. Хочеться сказати, що у цих спортивних організаціях є здібні юнаки та дівчата, є прекрасні тренери та нажаль, як основний недостаток – обмаль фінансування і досить примітивна спортивна база. Є над чим працювати і обласній Федерації важкої атлетики і керівникам спортивної галузі. То ж з вашою практичною ми допомогою матимемо і кращі результати.
    Успіхів вам юні богатирі на важкоатлетичному помості у місті Славутичі!
    Іван Лозовський, головний суддя змагань.

Просмотров: 587 | Добавил: vinnica | Рейтинг: 5.0/2