• FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

• Архив записей

Приветствую Вас, Гость · RSS 29.03.2024, 08:52
    Главная » 2014 » Май » 26 » Юні важкоатлети Вінниччини в суперництві за медалі українського чемпіонату
    21:53
    Юні важкоатлети Вінниччини в суперництві за медалі українського чемпіонату

В м.Славутичі, Київської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків до 15 та 17 років В змаганнях приймали участь більше як 250 спортсменів з усіх областей України. Від Вінниччини в змаганнях виступали троє юнаків, спортсменів МДЮСШ №5 та юні Вінничани, котрі навчаються в Харківському вищому училищі фізичної культури Олексій Нагурний і Костянтин Орленко.  В підсумку спортсмени в своїх вагових категоріях зайняли такі місця – Віталій Буга зайняв з 12 спортсменів своєї вагової категорії до 62 кг 9 місце, показавши
    результати: в ривку 62 кг,в поштовху 80 кг. Олексій Жученко (2000 р.н), категорія до 77 кг, показав в ривку 68 кг і поштовху 80 кг та зайняв пяте місце. Костянтин Лесних (категорія до 77 кг) показав в ривку 81 кг та поштовху 96 кг і зайняв девяте місце. Олексій Нагурний в категорії до 77 кг показує результат104 кг в ривку та у поштовху 127 кг і виборює 6 місце. Всі спортсмени учні тренера Петра Нагурного. Вдало виступав і вихованець тренера Івана Лозовського, нині вихованець Харківського училища олімпійського резерву Костянтин Орленко. В суперважкій ваговій категорії для юнаків до15 років він підкорив в ривку 95 кг та у поштовху 117 кг і став бронзовим призером чемпіонату України. У третьому заліковому підході Костянтин піднімає над головою вагу 124 кг, але нажаль судді з рахунком 2-1 не зараховують підняту вагу, тим самим позбавляють юнака золотої медалі чемпіонату. Вітаємо спортсменів з кращими своїми досягненнями…