• FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

• Архив записей

Приветствую Вас, Гость · RSS 16.04.2024, 14:38
    Главная » 2016 » Апрель » 18 » Чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 17 років та XXV Всеукраїнський турнір пам’яті Героїв Чорнобиля.
    10:57

У чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років що проходив у м. Славутичіз 13 по 16 квітня приняло участь більше 300 спортсменів з усіх регіонів нашої держави. Спортивне свято було організовано на найвищому рівні і привернуло увагу громадськості до важкої атлетики. Велика кількість людей приходило на змагання, щоб вболівати за виступами юних важкоатлетів. Також змагання відвідали представники влади та відомі ветерани спорту України
    У дівчат найбільш вдало виступали Аліна Кірічук із Рівного та Марія Теодозів із Хоростківа, які і стали авторами самих ярких виступів у цих змаганнях. Аліна стає чемпіонкою у ваговій категории до 69 кг с сумою у двоборстві 193 кг (85+108), а Марія Теодозів з результатом 202 кг (88+202) стає чемпіонкою у категорії понад 69 кг..
    У юнаків самий титулований учасник чемпіонату, чемпіон Європи серед своїх однолітків – Дмитро Сухоцький, із м. Павлограда і порадував глядачів своїм виступом, використав усі шість підходів та впевнено виграє золоту медаль у категорії до 56 кг з сумою у двоборстві 229 кг (103+229).
    Вагова категорія до 62 кг - Герак Денис (Кривий Ріг) – сума 230 кг (ривок 105 кг + поштовх 125 кг): категория до 69 кг Ходунов Кирилл (Запоріжжя) – 260 кг (120+140): категорія до 77 кг Никоненко Евгений (Біла Церква) – сума 275 кг (124+151); категорія до 85 кг Ціголь Владислав – 276 кг (126+150)

Турнір пам’яти Героїв Чернобиля и чемпіонат України серед юнаків до 17 лет з важкої атлетики у останні дні змагань порадував вболівальників хорошими виступами спортсменів вагових категорій до 94 кг і понад 94 кг. 16 квітня 2016 года завершилися змагання за програмою XXV турніру пам’яті Героїв Чорнобиля і чемпіоната України серед юнаків до 17 років у м. Славутичі. Наибільшу кількість медалей в остнній день завоювалиі важкоатлети із міста Запоріжжя – 3 из 6 можливих. По одній нагороді у представників відомих шкіл важкої атлетики - Харьківська, Коломийська і Тернопільська.
    У суперважкій ваговій категорії відміно виступили спартаківці із Запоріжжя (тренери - Людмила и Олександр Слободянюки), – Олега Ганзенко. Він виборов чемпіонське звання і вперше виконав норматив майстра спорту України з результатом – 322 кг (150+172). На другому місці також спартаковець із запорізької школи Иван Кириченко – 285 кг (130+155). Харківчанин Константин Орленко, колишній учень Вінницької ОДЮСШ «Колос». (тренери Іван Лозовський, Валерій Нікулін), – стає володарем бронзової нагороди - 280 кг (126+154).

Вінниччина на даному чемпіонаті приставила чотирьох спортсменів, троє з них увійшли в десятку сильніших юних важкоатлетів України. На шостому місці учень тренерів Івана Лозовського та Миколи Тимчика, студент Вінницького Кооперативного інституту Максим Гайдамака (ОДЮСШ «Колос») завершив змагання з шостим результатом, показавши в сумі класичного двоборства 253 кг (107+146), що є далеко не кращий його результат.

Костянтин Орленко (праворуч)
    На сьомому та десятому місцях стають відповідно учні МДЮСШ №5 (тренер Петро Нагурний), Роман Пшеничний, вагова категорія до 94 кг – 224 кг(101+123) і Олексій Жученко, вагова категорія до 85 кг – 212 кг (94+118)..Жмеренчанин Валерій Мельник виступав у ваговій категорії до 62 кг і з сумою у двоборстві 158 кг (73+85), виборов 19 місце з 27 виступавших спортсменів.

Найкращими командами серед дівчат стали Харківська, Запорізька, Донецька області, які розмістилися на першому, другому і третьому місці відповідно. Серед юнаків перше місце зайняла команда Запорізької області, на другому і третьому місцях Дніпропетровська та Донецка області. Цікаво, що серед спортсменів – учасників чемпіонату України було понад 50 юних спортсменів фізкультурно-спортивного товариства «Колос», які представляли більшість Дитячо-юнацьких спортивних шкіл областей України. Нажаль вибороли вони всього дві медалі чемпіонату України. Масовість ще не перейшла в якість, але ж відповідно до положення про ДЮСШ, головне завдання тренерського складу залучати до спортивно-масової роботи якомога більше дітей, а вже здобутки та нагороди приходять з роками важкої праці. То ж сподіваємося на покращення роботи тренерів-викладачів всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл ЦР ФСТ «Колос» до майстерності вищих досягнень

Олексій Жученко
    Роман Пшеничний

Ліцензійний чемпіонат Європи 2016 року
    Паралельно з юнацьким чемпіонатом України у Норвезькому місті Форде проходив ліцензійний чемпіонат Європи серед дорослих. Збірна команда важкоатлетів України виставила команду із 11 спортсменів – семеро жінок і четверо чоловіків. У жінок п’ять спортсменок приставляли спортивне товариство «Колос», вони і завоювали 4 золотих – Ірина Деха (Харків, 3 золотих) та Юлія Паратова, (Одеса, 1 золота і 2 бронзових).

Юлія Паратова і тренер Юрій Кучинов Чемпіон Європи Ірина Деха Олександр ПєлєшенкоУ чоловіків виступав один представник ФСТ «Колос», Луганчанин Олександр Пєлєшенко, який виборов дві золотих та 1 срібну нагороди Європейського чемпіонату.. Два чемпіони Європи і два ймовірні кандидати на Олімпійські ігри до Ріо-Де-Жанейро 2016 року. Є над чим працювати тренерському складу сільського спортивного товариства ФСТ «Колос». Та .головне, що є молодь і є чемпіони Європи та претенденти на Олімпійські нагороди